Болести предавани чрез слюнка??????????

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
guest-bg
Posts: 1
Joined: Mon Jan 25, 2010 11:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болести предавани чрез слюнка??????????

Postby guest-bg » Tue Jan 26, 2010 12:00 am

Здравейте искам да попитам какви са видовете болести( вируси) които могат да се пипнат чрез слюнка. на 23 съм тежа 75 кг .Варнах се от работа в чужбина преди близо 3 месеца кадето живеех на квартира поне с 5-6 човека за кам 4 месеца.преди да замина тежах 83 като се варна бях почти 69 кг сега сам 75. използвал съм доста общи домакински прибори(чаши, вилици и др.).ДОРИ ВЕДНАЖ НА СЪБИРАНЕ СИ БЯХ ОБАРКАЛ ЧАШАТА С БИРАТА И ПИХ ОТ ЧАШАТА НА ДРУГ КОЙТО БЕШЕ ЦИ....Н (извинявам се ако съм обидил някои) . Не съм имал вразка с момиче докато бях там така че целуването и сексът отпадат.Варнах се с доста здравословни проблеми (синдром на раздразнено черво, херния,проблем с простата,трихомони-тях дори не знам откаде съм ги пипнал тъи като от доста време не сам имал връзка).Преминах лечение на трихомоните и уж се излекувах,но при повторно изследване на яекулат ми се откри ENTEROCOCUS FEACALIS.CANDIDA/-/. маи се отклоних малко от темата.
Сега пак си пускам изследвания за трихомони ,яекулат, урина еднократно, стандартна антибиограма и даже смятам да си пусна тест ВАСЕРМАН за сифилис защото се притеснявам да не би да сам пипнал нещо като съм пил от чашата на онзи ........ . Ако някои знае какви са видовете болести предавани чрез слюнка, моля да ги напише,тъй като въпреки че преминах лечения за различните си проблеми и повечето са или излекувани или почти излекувани,все още имам различни ЗДРАВОСЛОВНИ оплакваниа които бих искал да сравня с отговорите на вашите постове. Благодаря

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 312 guests