zdraveite

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mechy kyx
Posts: 1
Joined: Sat Jan 16, 2010 3:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

zdraveite

Postby mechy kyx » Sat Jan 16, 2010 5:20 pm

здравейте на 21 съм висок съм 176 и тежа 70кг не съм боледувал от никакви сериозни болести даже като се замисля от нищо но преди 2 год до ден днешен- имам проблем които имам чувството че само аз го имам проблем които така и незнам какъв е ще опитам да разкажа подробно за него.Завършил съм в спортното училище тренирал съм гребане здрав съм като скала не говоря за външен вид а здравословно докато преди може би станаха две години една нощ се прибрах хапнах и легнах да спя и докато се унасях усетих как сърцето ми прескочи ли незнам какво точно стана изправих се аз стреснах се и опитах да вдишам но неуспях опитах още веднъш без успех стрестнах се още повече опитах още веднъш отново неуспях почнах да потрепервам и така на 10-15 вдишвания 1 успявам ходих на видеозон всичко е наред ми казаха кардиограмата мисля че така се казваше там всичко покава както трябва да си е кръв за иследвания дадох всичко е 6 но проблема си остана и до ден днешен и по точно за него е че усещам тежест под сърцето долу стомаха когато хапна краи тогава дишането става още по трудно се едно някои ми е седнал отгоре на тялото стомаха се е нервен постоянно се бонтува постоянно газове но дори когато и не съм ял пак усештам тази тежест там на стомаха постоянно всяка една секунда когато искам да поема въздух се неуспявам опитвам се да се прозявам тъи като тогава съм забелязал че опитите ми са повечето успешни но не всеки път дори когато съм някъде на дискотека или със смеиството ми пак така немога да дишам недостиг на кислород пак така на 10 вдишвания някъде 1-2 пъти да успявам сутрин ми е наи леко тогава на моменти си мисля че всичко ми е наред но проблема пак ме подсеща че съм се излъгал повечето случаи трудно се исхождам на моменти си мисля че проблема ми е стомаха но пък какво общо има дишането немога да разбера дори когато сега го пиша пак искам да поема дъх но не ъспявам изчаквам едва ли не до края на предела и тогава някак си изцяло изпълвам дробовете си съшто така много бързо се задъхвам и когато тогава ми трябва наи много кислород се неуспявам да поема въздох и наи ужасния ад е че немога да спя когато затворя очи и се опитам да заспя немога имам чувството че тялото ми потъва и се върти някак си и не ми дава мира изтръпвам целия и имам чувството че това не съм аз и тогава настъпва паника и силно искане на кислород които така и немога да набавя все се въртя и прозявам да си отвлека вниманието просто живея в ад немога да се храня както трябва доста често ми се подува корема там някак си в ляво точно под сърцето някъде около 4 пръста по надолу от него и тогава започва каркорене газове ужасна тежест недостиг отново на кислород задушаване и след многото газове някак си спихва и тежеста намалява но не и задушаването тогава вдишването за кислород е малко по леко и по успешно случва ми се когато не успея да поема дъх доста време да ми се завива свят дори и когато не съм хапвал пак усештам тежест и затруднено дишане непрестанно е и още един от случаите които се получава е че когато усетя в стомаха ми как се бонтува и усештам огромно затапване се едно някои ме е хванал за врата за да не мога да поема въздух и се паникосвам и в същия момент нещто като балон минава през стомаха ми и испускам газ и в следващите няколко секунди изчакване опита ми за поемане на кислород е успешен мн е гадно случва ми се постоянно моля ви за помощ за решение на проблема избавете ме от тоя ад искам да си върна живота да ям да спя и дишам спокоино ще чакам с нетърпение лек и мнение за моя проблем благодаря ви много предварително и още нещо личния ми лекар каза че може би стомаха претискал белия ми дроб и затова немога да дишам и да правя всичко останало благодаря ви!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 299 guests