Нощно обриване ?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Georgi Grigorov
Posts: 2
Joined: Thu Dec 31, 2009 2:04 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Нощно обриване ?

Postby Georgi Grigorov » Thu Dec 31, 2009 2:32 am

Здравейте на 25 години съм 180 висок 82 кг. Нямам прекарани заболявания ( освен някоя друга хрема от зима на зима и то не винаги :) ) и не боледувам от нищо в момента. Иначе на скоро преди месец имах настинка и ползвах капки за нос КСИЛОРИН след което настинката си мина , сополи няма но вечерно време ми се запушваше носът , след консултация с лекар разбрах че този вид капки водят до някаква зависимост при прекалена употреба и накрая носът свиквал с тях и " имитирал " запушване , все едно се заблуждава че са му нужни и ми казаха да приемам MUCONASAL , това и правих в продължение на 8-9 дена. Сега нямам проблеми с носът и незнам дали е възможно да е от тях понеже на листовката пишеше че имат доста странични ефекти тези капки МУКОНАЗАЛ но ето го проблемът. От 3-4 вечери ( само вечер след 22-23 ) в областа на врата от задната страна и никаде другаде по тялото или крайниците някакъв съвсем лек сърбеж след което като се почеша съвсем леко и ми стават 2-3 плюски безцветни като от полазено , лягам да спя на другият ден ги няма ( много странно ) и така .
Идва вечерта и независимо дали съм на вън или в къщи или в колата ( тоест не може нещо да ме лази на всякаде :)) , ) и пак нещо ме кара да се почеша след което пак същата реакция , леки безцветни точици които след почесването стават по големи подуват се но се виждат само под ъгал в огледалото все пак са от зад на врата точно под косата ) и нямат свят могат да се напипат но се виждат ако някак си си видиш кожата странично... точно като реакция от полазено , и на другата сутрин пак няма нищо .
Моля ако някои има идея да я сподели , мисля да посетя преофесионалист в областа но все пак сме празници особенно днес , утре и в други ден а съм притеснен :( . Също така не ми идва идея как точно ще ме прегледат при положение че през деня кожата ми е все едно съм го сънувал и става само вечер и просто ще трябва да кажа същото което и тук но няма да може да се види :( Съжалявам за дългият пост

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Dec 31, 2009 11:24 pm

Най - вероятно е алергия. посетете дерматолог.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests