Липса на повторна ерекция след еякулация

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
s_kolew
Posts: 9
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Липса на повторна ерекция след еякулация

Postby s_kolew » Sat Nov 28, 2009 3:32 pm

Здравейте пише ви момче на 21 години 172 см. 60 кг. Напоследък имам нетипичен проблем, до преди 3-4 седмици след като еякулирам ми бяха нужни около 4-5 минути и имах ерекция отново, но последните 3-4 седмици се получава така че след като еякулирам немога да полу4а нормална ерекция в близкия половин час и дори да получа то тя не е пълна в смисал такъв че не е особено твърд и бързо спада без да свърша. Въпроса ми е известни ли са други такива случаи и дали е някаква болест или какво. Не приемам медикаменти единственото което пия е Витамин С и то го пия от 3-4 седмици разтворими капсули във вода на VitaLanes възможно ли е на Витамин С-то да се дължи това нещо??

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Dec 27, 2009 7:35 am

Здравейте,

скорбут ли имате, че пиете витамин С допълнително? Ако нямате скорбут, съветът ми е да го спрете.

Нормалното състояние е, че на 20-25 годишна възраст ерекцията вече не е като на 16 годишна възраст, което често е причина за притеснение при младите мъже, но не е ненормално това, което описвате.

Ако краката Ви са студени или приемате беталокери този ефект се вошава.

Можете да го решите с 25 мг силденафил цитрат този проблем, ако е чак толкова сериозен, приети около 20 мин преди половия акт, като това време варира, ако сте се хранили и от това с какво сте се хранили.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

s_kolew
Posts: 9
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby s_kolew » Tue Jan 12, 2010 1:27 am

Ами не имам карвящи венци, преди около 10 месеца ходих да си чистя забен камък, ползвам паста за заби Вадемекум доволне съм от нея, но венците при четкане кървят и прочетох във форума за Витамин Ц че помагал за венците когато го пиех се пооправиха нещата но от около месец, след като постнах тази тема спрях да го пия и те отново се влошиха. Сега ползвам само пастата, а това което описахте за краката наистина не са топли, но те са ми така откакто се помня и особено зимно време и не съм обращал внимание, иначе не приемам никакви лекарства нито бетаблокери стероиди или нещо такова.

werewolf_
Posts: 51
Joined: Sun Dec 28, 2008 6:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby werewolf_ » Fri Jan 15, 2010 5:27 pm

аз да питам по темата "силденафил цитрат" - става дума за виагра нали? Колко често може да се ползва без да има странични ефекти? Трибестана върши ли същата работа?

s_kolew - относно по-мекият член може да пробваш с едни пръстени има по еротичните магазини, които се слагат на члена и поддържат ерекцията като задържат притока на кръв. Но от личен опит ти казвам ако решиш - вземи или силиконови (гумени), но не тези вибриращите, а обикновени, или едни има регулируеми струват 20тина лева, за да не се спука някой капиляр от многото кръв.

s_kolew
Posts: 9
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby s_kolew » Fri Jan 22, 2010 3:42 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Липса на повторна ерекция след еякулация

Postby Bulgaricus » Thu Mar 08, 2012 12:52 am

Много неща са "нормални". И все пак никой не бива да съдим, ако иска да е по-добър от нормата.
Няма млада възраст за употреба на виагра. На Запад вече това е тенденция за покачване на качеството на половия живот на хората, които също са нормални и нямат проблеми.
Това не значи, че всичко трябва да копираме, а само да кажем, че не бива да живеем с предразсъдъци.
Бодили и треви да пием може да е полезно, но няма значимо действие при всички пациенти на тези препарати. Затова не ги плащат здравните каси, защото и доказано действие при всички пациенти нямат. На някои помагат, на други не. И на тези пациенти не можем да им кажем, че нямат право на повишаване на качеството на живот, защото не били болни и не били страдали достатъчно.
Не става дума за медикамент, към който може да се развие пристрастяване и като пациентът вижда проблем, то това е най-лесният начин да си го реши краткосрочно и да си даде време за справяне с проблемите, които го тормозят.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 312 guests