Гастритче...

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Flanker
Posts: 1
Joined: Mon Nov 16, 2009 12:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гастритче...

Postby Flanker » Mon Nov 16, 2009 12:27 pm

Здравейте!
На 19 г. съм,180+ см.,75 кила "младеж".
От около месец и половина имам гастрит и се чудя дали това състояние се лекува или ще си остане хронично.Първият лекар,при когото ходих,ми предписа Де-Нол и лекарство за намаляване на киселинността на стомаха,чието име не се сещам.Но като че ли от някое от тези лекарства получавах алергична реакция (тежко дишане,не ме свърташе на едно място и някакви "вълни",като изтръпване по тялото).Отидох при друг лекар,който ми направи ендо(?)-скопия,за да потвърди диагнозата и ми назначи лечение с квамател и мотилиум.Въпреки лечението всяка сутрин се събуждам с гадене и обикновено повръщам.С напредването на деня всякакви симптоми изчезват.Интересно ми е може ли да се предотврати сутрешното гадене?По едно време взимах Л-теанин-успокоително-поради съмнения,че всичко е на нервна почва.Уви,нямаше особен ефект,освен че бях спокоен,докато повръщам сутрин...
При последното взимане на мотилиум и квамател получих същата реакция като от Де-Нол-а и другото,намаляващо киселинността.

По мои наблюдения гаденето е по-силно,когато съм ял малко предишната вечер и сутринта стомахът ми е празен.Може ли да има подобна връзка?
Извинявам се за дългия пост,но се надявам,че все някой ще го изтрае и ще ми помогне.
Благодаря предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 135 guests