Имам бактериална алергия

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Atanasova
Posts: 1
Joined: Sat Nov 14, 2009 12:42 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Имам бактериална алергия

Postby Atanasova » Sat Nov 14, 2009 1:08 pm

Аз съм 27 години, 160 см, 53 кг. Имам синузит и при мен нещата винаги се проточват, когато се разболея. Досега дългата хрема и продължителното пиене на антибиотици мислех, че се дължи именно на него. Наскоро лекар ме изпрати да си направя тест за алергия- пълен пакет. Тестът ми отчете, че имам алергия към някои бактерии: Алфа- хемолитичен стрептокок - 8/10, Бета-хемолитичен стрептокок- 8/10, Стафилококус албус - 8/10, стафилококус ауреус- 8/10 и пневмококи - 8/10. В момента пия Ксизал и си слагам спрей за нос Назонекс. Обясниха ми, че тази алергия трябва да се наблюдава. Моля, дайте ми съвет какво точно трябва да правя, как да се пазя от тези бактерии. Тази алергия сериозна ли е и води ли до някакви сериозни заболявания? Трябва ли да посетя и гинеколог?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 130 guests