Странна работа !!!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
g0j1
Posts: 1
Joined: Sat Nov 14, 2009 2:22 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Странна работа !!!

Postby g0j1 » Sat Nov 14, 2009 2:54 am

Здравейте, имам малък проблем и искам да се консултирам с вас. От 2 дни съм като дезориентиран ... по-точно лека изтръпналост и несигурност като доближа предмет или стена, като тръгна да сядам и пак изпитвам това странно чувство. Съжалявам, но не съм способен да го опиша по добре ! За първи път ми се случва ! Всичко започна като се събудих в 6-7 сутринта да ходя по ГОЛЯМА НУЖДА !... всичко беше ОК напълних тоалетната и заспах отново, но същия ден ходих още 2-3 пъти и след всеки път бях така "дезориентиран" за 20 - 30 мин... следващия ден това се случи още 2-3 пъти (някой ще каже, че съм късметлия :lol: ) И следващияте 2 дни до сега непрекъснато съм "дезориентиран" ... Не съм се напивал от 1 седмица и не съм употребявал трева от началото на лятото ! Като се замислих установих, че се храня твърде НЕЗДРАВОСЛОВНО последните една - две седмици - основно сухоежбини. Другия вариант е да е от какото и сладките неща, тъй като ги приемам в големи количества. Течности пия много (имам предвид вода) и съм на 17 г, 70 кг , 180 см , пуша ... Личната ми лекарка ми каза, че съм се побъркал и ми предписа лекарство за разстройство. Ако някой е имал същия проблем или случайно знае какво става нека сподели.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 145 guests