Болки в гърба

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ПЛАМЕНА
Posts: 5
Joined: Thu Oct 08, 2009 4:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в гърба

Postby ПЛАМЕНА » Wed Nov 11, 2009 3:46 pm

От известно време имам тъла болка в гърба,не е постоянна,а отминава после пак се появява.Споделих това с личната лекарка,тя ми каза,че може да е от камъните в жлъчката/откриха ми такива преди 2 м./,но аз не съм получавала жлъчни кризи.Забелязвам обаче,че на моменти болката се пренася към краката или ръцете.На какъв лекар да отида?Благодаря предварително!На 33 г съм 162 висока и 65 кг съм.Имам тревожност,с лабилна психика съм,имам и проблем със стомаха/колит/.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sat Nov 28, 2009 7:38 pm

Здравейте,

трябва да уточните къде точно са болките. Гърбът е широко понятие. Ако ги бяхте описали точно сега щях да мога да Ви отговоря.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ПЛАМЕНА
Posts: 5
Joined: Thu Oct 08, 2009 4:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby ПЛАМЕНА » Fri Dec 11, 2009 4:43 pm

Болката ми е отляво започва от рамото надолу към плешката и към лявата ръка и подмишница и слиза понякога и до кръста.Правих си снимка не показва никакви изменения.Към какъв лекар да се обърна?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 160 guests