Остатъчен проблем след грип?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tnt
Posts: 1
Joined: Thu Nov 05, 2009 11:23 pm
Location: Amsterdam
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Остатъчен проблем след грип?

Postby tnt » Thu Nov 05, 2009 11:42 pm

Здравейте!

Пиша тук, тъй като съм далеч от родината, все още нямам здравни осигуровки и нямам право на лекар.

20 години, 1.80, около 85-90кг, не приемам никакви медикаменти.

Като малък имах тромбоцитопения и ларингит, като по последна информация (от преди 10-тина години) тромбоцитите ми се бяха оправили. Пристъпи на ларингит не съм получавал от години, съответно и Bekotid наблизо нямам.

Преди около седмица ми отмина грипът - имах температура 37-38 градуса, в началото силна суха кашлица, после силна хрема. В началото взех 3-4 таблетки Nurofen StopCold и няколко Hexoraleten, като цяло отмина в рамките на 5-6 дни.

Сега нямам температура, не съм отпаднал, имам апетит, обаче когато температурите навън паднат и постоя малко на студено, се появява суха кашлица придружена с лек вкус на кръв - опитвам се да изкашлям секрет, но следи от кръв в него няма. Кашлицата е придружена с дразнене в горната част на гърдите (като "дране") и неприятен звук.

Възможно ли е да имам някакви усложнения и да имам нужда от лекар, или просто имам "боклуци" в дробовете, които трябва да изхвърля?

Ще се радвам на съвети, тъй като тук един обикновен преглед струва повече от двупосочен билет до България, не ми се мисли ако се наложи лечение какви ще са цените.

Благодаря предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 133 guests