Проблеми фрактура на черепа(счупен зигоматиткс)?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kykypyko
Posts: 9
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:42 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблеми фрактура на черепа(счупен зигоматиткс)?

Postby kykypyko » Tue Nov 03, 2009 10:13 pm

Здравеите на всички,искам да споделя нешто с васкоето ме мъчи от доста време и надявам се някои да ми помогне и да се пооспокоя малко.Преди четири месеца след като ми беше нанесен побои сси направих рентгенова снимка и разбрах 4е имам фрактура на черепа-счупен зигоматикс..малко закуснях с рентгена направих го 7-8 дена след злоштастната случка,след снимката ми казаха че веднага трябжа да се оперирам.Тръгнах към София...отидох в Токуда-Лицево челюстна хирургия.оперираха ме след операията имах много голям оток от странта на операцията сега отокапочти спадна но главата ме боли постоянно,в челото и отзад,отпаднал съм напоследук си лягам по рано,една от зениците ми е малко по раззширена от другата,притесних се да не би да имам хематом...потурсих неврохирург в моя град прие ме за 3дена ж болница под наблъдени,направиха ми скенер на главата(скенера беше старичъ)на другия ден хирурга ме извика..извади снимкта вдигна я на светлината за 5 секунди и ми каза че всичко е ок и ме изписаха,каза че е възмойно тожа глажоболие да е на нержна основа.
в момента не пия ни6то но се чуствам по съштия начинч,незнам какво да првя възможно ли е да сум имал хематом и доктора да го е пропуснал?възможно ли е хематома да е останал незабелижим за скенера туи като скенера го пражих на третия месец след травмата?имам астма ползвам салбутамо инахалатор жумойно ли е да е сжурзано?На 21 години сум 170 висок 80 килограма.надявам се да чуя някое компетентно мнение и да ме насочите наякуде че се притеснявам и направо щте се побуркам!!!!!Благодаря ви предварително!!!!!!!!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 130 guests