Слънчеви петна по кожата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
boko1234
Posts: 2
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:35 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Слънчеви петна по кожата

Postby boko1234 » Mon Oct 26, 2009 9:53 am

мъж 22г 175см 67кг
Здравейте отново,тъй като по кожата от 2-3 лиета имам доста силни бели петна,някой знае ли как да ги излекувам,така че да не се появяват отново.Бях на кожен лекър и той ми каза,че над кожата се образувала гъбичка, която не позволявала на участъкът под гъбичката да "хване" тен. Предписа ми SELEGEL на опаковката пише,че е шампоан против пърхот,но подейства след третиране на кожните петна и СЛЕД ИЗЛАГАНЕ НА СЛЪНЦЕ проблемните места изчезнаха,но сега пак се появяват.Аз търся ефектен начин за цялостното им заличаване, което да трае за винаги.Сега след като се появих пак през зимата какво да правя ? SELEGEL и после солариум ли? Споделете моля Ви се,дайте ми напъдствия. Благодаря

aniaway
Posts: 3
Joined: Sat Oct 31, 2009 3:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Слънчеви петна по кожата

Postby aniaway » Sat Oct 31, 2009 3:37 pm

21 години 165 висока 50 мг. и аз имам проблем появяват се бели петна по кожата ми особено по ръцете и по краката доктора ми каза яе това било нормално но не минават дайдете ми съвет моля ви.Благодаря предварително

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Nov 08, 2009 8:24 am

Ако са гъбички може да се къпите с Низорал.

Нямам какво да кажа по принцип за белите петна, защото това никаква информация не е.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 301 guests