Език след операция на апендицит

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gandalfthewhite
Posts: 1
Joined: Sat Aug 15, 2009 6:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Език след операция на апендицит

Postby gandalfthewhite » Sat Aug 15, 2009 6:16 pm

Преди 6 дена ми беше направена операция за отстраняването на апендицита. Всичко мина нормално, даже и много добре. Сега съм изписaн и прекарвам времето вкъщи. Вчера забелязах нещо странно по езика си. Имаше бели, лющещи се участъци и в задната част на езика хранителните рецептори бяха набъбнали. Чувствам езика си подпухнал, усещам парене и неприятно чувство при хранене. Може ли някой да ми помогне с информация дали това са гъбички по езика и как трябва да се лекуват. Бих отишал на лекар но трябва да наваксвам с работата. Има ли някакво самолечение и тези гъбички биха ли могли да отшумят сами при възстановяването на имуннната ми система. В клиниката ми бяха вливани антибиотици и знам, че след всяка една операция имунната система е изключително занижена. Моля някои да помогне със съвет. Благодаря за отделеното времее ;]


ПП : на долната ми устна има нещо като ципа която също се лющи... по венците си нищо странно не съм забелязал

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 126 guests