Болки в сърцето при по-дълбоко вдишване

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
karaev
Posts: 5
Joined: Mon Apr 27, 2009 3:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в сърцето при по-дълбоко вдишване

Postby karaev » Sat Jul 18, 2009 10:41 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Jul 19, 2009 7:04 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

amelimeli
Posts: 2
Joined: Thu Oct 10, 2013 10:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Болки в сърцето при по-дълбоко вдишване

Postby amelimeli » Thu Oct 10, 2013 11:13 pm

Здравейте!През нощта се събудих с болки в сърдечната област-спях по гръб,болката се появи при вдишване,обърнах се на дясно,но това не помогна-едва когато станах спря.Болката траеше няколко секунди,беше като пробождане и стягане и се проявяваше само при вдишвне и издишване.През последната седмица усетих същата,но по-лека болка преди ставане,докато лежах на дясната си страна-пак само при поемане на въздух,премина без да правя нищо след минута.Аз съм жена на 35 години164см висока,58кг,,не пия,не пуша от години,досега не съм имала такива проблеми.Можете ли да прецените по описанието ми за какво става въпрос?Дали имам повод за притеснение и към какъв лекар да се обърна?Благодаря предварително!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests