Жълтеница на кърмаче

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Жълтеница на кърмаче

Postby Guest » Sun Sep 24, 2006 1:08 pm

Бебето ми е вече на 2 месеца и десетина дни, а все още има жълтеница. Предполагам че не е безобидно. На какво може да се дължи? Какво ще ме посъветвате да придприема, къде да го заведа?
Личният лекар я видя, но не назначи нито изследвания, нито лечение.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Wed Sep 27, 2006 9:16 pm

Според настоящия рамков договор е задължителна консултация с педиятър. Като за начало му купете банка с глюкоза и почвайте да му я давате.

Siana_Iren
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

няма страшно

Postby Siana_Iren » Tue Oct 03, 2006 10:58 pm

Здравей, не съм лекар, но съм майка, която имаше същите проблеми преди една година. Дъщеричката ми беше портокалово жълта до средата на втория си месец, педиатърката ни се беше притеснила и ни изпрати при гастро интеролог( каза ни също че може дори да ни хоспитализират). За щастие обаче, гастро-интероложката само се позасмя и каза че това се случва при много бебета, а в нашия случай, когато няма загуба на тегло, апетит и жизненост със сигурност няма от какво да се притесняваме. С повечко глюкоза нещата се оправиха и жълтеницата отшумя не след дълго. Така че щом педиатърката ви е спокойна, значи трябва да изчакате още малко, преди да се притесните. Все пак една допълнителна консултация при специалист няма да е излишна.
Успех!

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Mon Oct 23, 2006 11:33 pm

Жълтеницата на бебо се изчисти. Педиатърката го видя в началото на четвъртия му месец и отчете, че е добре.
Сложи му и ваксините, които преди това се въздържа да сложи.
Благодаря ви за подкрепата и успокоението!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 330 guests