Съмнения за HIV/СПИН

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kroxixxx
Posts: 13
Joined: Mon Apr 27, 2009 6:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Съмнения за HIV/СПИН

Postby kroxixxx » Mon Apr 27, 2009 6:17 pm

Здравейте , на 16 години съм и досега съм правил c*кc няколко пъти само със презерватив , преди близо 2-3 месеца бях отпаднал за 2-3 дни . След 1 месец може би отново без да имам болки в гърлото и т.н. САМО отпадналост и липса на апатит :roll: и гадене няколко пъти. Напоследък от 1 месец ми излизат червеникави петна по кожата и изчезват бързо / въпроса ми е дали тези петна могат да бъдат съпроводени от хив и тнт. ?! Понякога ме сърби кожата и започвам да се потя / но това според мен е повече от притеснение / Правили са ми св*pкa без презерватив 10тина пъти момиче което съм познавал и аз съм му правил орална 5-6 пъти и се опасявам от това дали мога да лепна ХИВ / от секрети и тнт - не разбирам много / искам да ми дадете съвет , защото като гледам за симптомите нито съм имал подуване на лимфни възли нито пъпчици които се задържат за дълго и тнт, имам болки във колената но това мисля че е от растежа :roll: .. искам да ми кажете дали може хив/спин да се хване от лизане т.е орална любов или св*pкa / на много места гледах и на повечето казват че не е възможно . но искам да питам тук на сигурно място .. и главния ми въпрос е може ли да съм лепнал хив и да ми кажете някой сигурен симптом / За уточнение - c*кc правих за първи път преди 5-6 месеца /

Надявам се да ми отговорите , че вече се панирах тези 2 месеца :(

юлиа
Posts: 33
Joined: Mon Mar 23, 2009 6:54 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby юлиа » Mon Apr 27, 2009 6:29 pm

не си вкарвай филми,излишно е.ще стигнеш до моето положение,но това е дълга история.отиди в някоя лаборатория и си пусни тест за хив.
според мен излишно си се панирал. от опит знам че като си вкараш в главата че си болен от някоя болес и веднага ти се появяват симптоми.малък си още пази си психиката оше ще ти трябва.
за лабораторията може даже да не си казваш истинското име,но това е най сигурния начин за да спре прреснението ти.и да ти описваме симптоми както си се психирал ще си мислиш че ги имаш/
това е от мен/една вече психясала ама дава акъли

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Apr 27, 2009 6:41 pm

Здравейте,

не, ХИВ не е вероятно да хванете. Това е кръвна инфекция.

Може сифилис, гонорея, хепатит, херпес, трипер, бактериална инфекция, грип, но ХИВ не може.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

kroxixxx
Posts: 13
Joined: Mon Apr 27, 2009 6:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby kroxixxx » Mon Apr 27, 2009 6:42 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Apr 27, 2009 6:44 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Millena
Posts: 11
Joined: Thu Mar 26, 2009 10:35 am
Location: Габрово
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Millena » Tue Apr 28, 2009 10:35 am


Нелогична
Posts: 45
Joined: Sun Jun 08, 2008 1:45 pm
Contact:

Postby Нелогична » Tue Apr 28, 2009 4:14 pm

Бих желала само да допълня малко отговора на Bulgaricus,като кажа че слюнката се явява като естествена защита срещу вируса.Инфектиране с ХИВ при орален c*кc може да се получи,но трябват условия за това.
1.Инфектираният партньор задължително трябва да има голям брой вирусни частици в тялото си /както вече е казал Bulgaricus преди мен/
2.Партньорите трябва да имат открити,кървящи ранички през които ХИВ може да се "пъхне",иначе здравата кожа се явява естествена бариера срещу вируса.Т.е. ако ти правиш орален c*кc на момиче е задължително да имаш рана в устата и трябва да изпиеш поне 100 грама от вагиналния й секрет за да можеш да се инфектираш.В обратния случай,когато на теб ти правят,трябва момичето да има кървяща рана в устата,но и ти да имаш рани по члена за да се случи нещо.

За симптомите няма да говоря понеже въображението е голяма работа и веднага ще вземеш да си мислиш че имаш всичките.Но ще ти кажа че до 1 месец след инфектирането всичко приключва,т.е. вече няма никакви симптоми.
И за свое успокоение отиди в някой КАБКИС да ти направят тест.Хем е безплатно,хем е напълно анонимно.

kroxixxx
Posts: 13
Joined: Mon Apr 27, 2009 6:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby kroxixxx » Tue Apr 28, 2009 7:23 pm

Благодаря за точната информация на автора на последния пост , точно и това ще направя в скоро време , но досега несъм по простата причина че градът ни е малък и няма такива центрове и ще трябва да се дигна до някой от големите градове , но то така като гледам мисля че съм се разминал и не напразно хората са казали - Всичко с времето си ;)

Мерси :!:

rudolf_86
Posts: 2
Joined: Mon Nov 30, 2009 4:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby rudolf_86 » Mon Nov 30, 2009 6:47 pm


f1zz0
Posts: 4
Joined: Wed Apr 21, 2010 10:20 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Съмнения за HIV/СПИН

Postby f1zz0 » Wed Apr 28, 2010 4:36 pm

Преди 2 седмици бях с едно момиче и щяхме да правим c*кc но нямах презерватив и без да исках си пъхнах члена само до половината на главата за секунди и го дръпнах.Ама ми прави св*pкa за 1 мин.На другия ден имах лека болка в гърлото.След това бях малко отпаднал близа седмица с болки в гърлото.И вече от две седмици нямам нищо.На 14 години съм и искам да ви попитам дали има някакъв начин да съм се заразил с Хив.Моля Ви, помогнете ми страх ме е.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 140 guests