На 37 години с Варицела...

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ivanova
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

На 37 години с Варицела...

Postby ivanova » Thu Jul 20, 2006 1:07 pm

Здравейте, имам следният въпрос: обрива с пъпки при Варицела е много неприятен, в момента при мен е в процес на затихване т.е. нови такива не се появяват и температура вече не вдигам, но до колко време и сами ли тези пъпки ще се скрият? ... притесняват ме най-вече тези на лицето - изглеждат по-големи и са с корички ... единственото , което ми е казано да правя , е да ги третирам със спирт ...

И още един въпрос: допустимо ли е лекар да сгреши и вместо ампула алергозан, да ми бие инжекция бусколизин ... както се получи при мен , което установих впоследствие ... въпросния лекар беше дежурен същия ден ...

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: На 37 години с Варицела...

Postby ptomoff » Thu Jul 20, 2006 2:29 pm


dolores
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

варицела

Postby dolores » Fri Jan 05, 2007 5:51 pm

здравейте!
бих искала да попитам нещо за варицелата:
ситуацията е следната - снощи 1 познат се е изринал с варицелни пъпки. последно съм го виждала съвсем за малко на 31.12, оба4е на 3.01. съм се виждала с други хора, които не са карали варицела и са си контактували с него. въпросът ми е - има ли смисъл да не се виждам с тези хора, тоест бих ли могла да се предпазя, ако не ги виждам? или ве4е квото станало-станало и инкубационният период ще покаже?

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Fri Jan 05, 2007 8:52 pm

Долорес, варицелата е заболяване, което всеки трябва да изкара и няма смисъл да ограничаваш контактите си заради такова нещо. Даже синът на админа наскоро го изкара.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:(

Postby Guest » Fri Jan 05, 2007 9:43 pm

уф, знам, но се притеснявам, защото ми се налага на4алото на февруари жива-умряла да съм на работа, а инкуб.период нали е 21 дни, което зна4и, 4е то4но тогава, не дай си боже, се пада да се пъп4а :(
знам, 4е колкото по-късно, толкова по-зле, ама като малка с вси4ките си болести тва съм го пропуснала :(

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Fri Jan 05, 2007 9:50 pm

Ще ни пратиш снимки :P.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 222 guests