Хепатит B! Помощ!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
мария мими
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Хепатит B! Помощ!

Postby мария мими » Mon Jul 17, 2006 2:48 am

оххх
моля да ми отговорите каквото знаете,че ще полудея....правих си изследване в анонимния кабинет за спин ,сифилис,и хепатит и днес си взех рзултатите и се оказа че имам хепатит B. Преди 3 месеца си правих същите изследвания и бяха отрицателни.аз просто незнам какво да правя...от кабинета ми казаха да не се притеснявам,че можело да мине,и да ида при гастроентеролог.
предавало се по кръвен и полов път това
аз искам да имам второ дете....ох,направо съм в паника....как се е получило това,та аз имам само 1 партньор!!!!

след като си взех резултатите с + резулт.,отидох на гастроентеролог и тои ми назначи други изследвания в друга лаборатория.там излезнаха за половин час и бяха отрицателни.....за всеки случаи пуснаха нови по обширни/така ми казаха/,за да се уверят,понеже имало един + резултат...
станаха на следващия ден,отново отрицателни.

отидох веднага в същата лабораторие в хеи,където беше първия + и естественно потърсих сметка .те веднага казаха че те не можело да бъркат,другите лаборатории работели по други "системи"!!!!те били сигурни за моя резултат....аз казах че мисля да имам бебе,как може така,сега да не знам какво да вярвам и на кои,защото гастроентеролога ми каза че не е добре сега да забременявам,а тази вирусоложката ми каза че нямало проблем за бебето.....оххххх

моля ви,кажете ми на кой да вярвам,какво да правя?

мария
Posts: 1
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:42 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

........

Postby мария » Mon Jul 17, 2006 7:49 pm

:( :( :( Няма ли кои да ми отговори :(

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Jul 17, 2006 9:49 pm

Имай малко търпение. Докторите са заети по 12 часа дневно и не всеки ден имат сили да влизат и в интернет. Скоро ще получиш отговор. За да си сигурна, че ще прочетеш отговора, веднага след като ти бъде отговорено, абонирай се за отговори по темата, долу в левия ъгъл на прозореца.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Aug 03, 2006 6:07 pm

Спкойно. Една част от хората са прекарали по няколко вида хепатит и това не им пречи да жиеят. Стават грешки в резултатите, защото понякога резултатите не са 100 процента верни. Можеш да отидеш и в трета лаборатория. Защо гастроентеролога не препоръчва да забременяваш? Носителите на Австралийски антиген са опасни по скоро за операциония екип, защото по време на операция често се обождат на игла и могат да се разболеят. На мен понякога ми се е случвало да се обода. И човекът да е карал хепатит. И фалшиво положителни резултати са ми се случвали! Спокойно. И извинявай за забавянето, ама наистина работим и по 24, че и по 36 часа. :( :( :(

мамутка
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby мамутка » Tue Oct 10, 2006 2:19 pm


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Fri Oct 27, 2006 5:36 pm

И сега какво се оказа? Интересно ми е да узная :)


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 306 guests