Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

crimso
Posts: 3
Joined: Sun Feb 14, 2010 4:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby crimso » Sun Feb 14, 2010 4:14 am

Имам въпрос за използването на Кондилин. В упътването пише да се измие с вода и сапун мястото където ще се нанася и да се подсуши, но също така и да не се маха Кондилин с измиване с вода и сапун. Това означава ли да не се измива през трите дни, докато се нанася? Или да се мие на всеки 12 часа точно преди прилагане? Вече пробвах веднъж с измиване и цяла седмица се лекувах от мехури и рани, но поне после се оправи положението. Изглежда все още има нужда от лечение, така че се питам дали не съм объркал първият път :?

crimso
Posts: 3
Joined: Sun Feb 14, 2010 4:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby crimso » Sat Feb 20, 2010 8:53 pm

19г 183см 73кг
Въпросът остава същият. Да се измива ли областта през трите дни, докато се ползва кондилин? Изобщо позволява ли да се почиства?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Feb 21, 2010 6:42 am

Не трябва да се мие мястото преди всяко нанасяне. Нормалното къпане е достатъчно.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

niki87
Posts: 1
Joined: Sun Feb 21, 2010 1:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby niki87 » Sun Feb 21, 2010 2:00 pm

Посочените по-горе лекарствени средства "Солкожин" , "Солкодерм" нали не са само за жени? Тъй като забелязах че освен около ануса имам кондиломи и по-навътре. Досега прилагах Кондилин и след пърата седмица ми се позаличиха(продължавам с лечението им), но не знам какво да правя с тези по-навътре?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Feb 23, 2010 6:40 am

Трябва да отидете на проктолог или на гастро-ентеролог да прецени, сигурно няма да се справите сам с лечението.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

crimso
Posts: 3
Joined: Sun Feb 14, 2010 4:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby crimso » Thu Mar 11, 2010 1:39 am


Peter88
Posts: 2
Joined: Sat Jun 26, 2010 1:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby Peter88 » Sat Jun 26, 2010 1:31 pm

Откриха ми кондиломи на главичката около и в уретрата. Закупих си кондилин и искам да ви попитам клечката с памучето (те бяха 30 клечки в кутията с лекарството) за колко време трябва да я натопя в шишенцето? На опаковката пише някви милилитри, ама аз как да преценя колко милилитра е поело памучето ?! :shock: Също и как точно да се маже, никъде не пише в детайли...

И понеже продължава и в уретрата брадавицата, мога ли да мажа и отвътре (докъдето стигам) или не ?

21г/62кг/172см

Peter88
Posts: 2
Joined: Sat Jun 26, 2010 1:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby Peter88 » Sun Jun 27, 2010 11:01 am

А да попитам също - съвместно с кондилина, почнах да пия Цитросепт, но чак сега се усетих че НЕ пише, че помага точно срещу кондиломи... Все пак е имуностимулатор и не би трябвало да има голяма разлика от Биозин-а за който пише, че помага и срещу кондиломи, нали?

Мога ли да продължа с Цитросепта и ще има ли полза изобщо или да си купя и Биозин или някое друго...

sssss
Posts: 2
Joined: Sun Dec 12, 2010 7:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby sssss » Sun Dec 12, 2010 8:10 pm

24г., 1,85, 72кг

Аз да използвам темата... бях на доктор заради една бяла пъпчица отпред на главичката. Той каза че не изглежда да е нещо обезпокоително, но аз реших да се поразровя в интернет все пак. И малко се притеснявам това да не е някакъв друг вид кондилом.
Просто изглежда като една бяла пъпчица, и не изглежда като това което видях на снимките в интернет, но пък я имам отдавна вече мисля .... :(
Кажете вероятно ли е да е кондилом, защото много се притеснявам??? :(

Beckham23
Posts: 1
Joined: Wed Mar 16, 2011 4:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby Beckham23 » Wed Mar 16, 2011 4:36 pm

Здравейте!Аз съм на 22 години,185см,75кг.От година и половина имам въпросните кондиломи и немога да се справя с тях!Ходих на лекар,който ме гори с течен азот известно време след,което ми изписа "Кондилин" и "Изопринозин".Пих два месеца Изопринозина,но ефекта беше нулев.Вече доста време прилагам Кондилина,който ми действа,но временно.Немога да се изчистя до край,а ако спра да го ползвам всичко започва отново и найстина незнам какво да правя вече...дали кожата ми вече е свикнала с кондилина и ефекта не е същия...Мога ли да взема нещо друго,което най-накрая да приключи всичко...?!
Благодаря предварително!
Поздрави!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby Bulgaricus » Sat Mar 19, 2011 7:31 pm

Здравейте!

Имуномодулаторът няма нищо общо с това дали вдигате 50 или 120 кг на лежанката, уви. Не бива да го отписвате, защото "сте здрав".

Трябва дерматолог да прецени колко сериозен е проблемът.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

no_name
Posts: 1
Joined: Tue Nov 08, 2011 8:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby no_name » Tue Nov 08, 2011 9:08 pm

здравейте нов съм на 29 г съм 70 кг 177 см имам проблем ходих на уролог и ми каза че имам кондиломи нещата са следните по4наха да ми излизат като мъртви месца между крака и тигълника в основата на пениса под главата също и по ръба на главата има малки точици немога да се брасня защото ги разранявам кажете ми какво да правя

nevermind
Posts: 3
Joined: Wed Dec 11, 2013 1:15 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby nevermind » Sat Mar 22, 2014 12:26 am

Здравейте, бях писал тук за едни сърбежи на ануса след полов акт, които като че ли изчезнаха с времето от само себе си, но сега ми се появи друг проблем. Забелязах че като опъна кожата на члена и тестисите там където ги бръсна и откъдето никнат космите има едни малки бели пъпки, та няколко от тези бели пъпки близо една до друга в основата на члена са се издули доста повече от останалите и ме сърбят леко. Тъй като имам вреден навик да си стискам пъпките и ме дразнят стиснах едната и излезе кафеникаво топче и потече малко кръв. Та мога ли да се притеснявам дали не са кондиломи или е нещо свързано с бръсненето, хигиената или кой знае. И как да ги прмахна, има още 1 голяма и 2 до нея които изглеждат грозно. Не съм имал скоро полов акт, но четох че това не е определящо за кондиломите.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Полови брадавици, кондиломи, Човешки папиломен вирус..

Postby Bulgaricus » Sat Apr 19, 2014 10:08 pm

Няма как да Ви кажа, дали са кондиломи. Трябва на кожен лекар да отидете.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests