Проблеми след смъкване на тегло

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Sun Jul 09, 2006 2:12 pm

Здравейте.
Не знам дали съм попаднала на подходящото място, но имам проблем и спещно се нуждая от съвет : Преди 3 год. свалих 28 кг и оттогава съм на непрестанни диети, не изтощаващо гладуване, но все пак лишавам организма си от доста неща. Впоследствие това доведе до нередовен стомах и мисля, че си докарах гастрит. Сега корема ми се надува всяка седмица, буквално става сякаш съм глътнала топче и е ужасно твърд. Свсеки следващ път това състояние става по-болезнено и времетраенето му се удължава (понякога е така цели седмици) кави мерки да предприема, преди да е станнало твърде късно, ако вече не е.
Благодаря ви предварително !!! :cry:

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sun Jul 09, 2006 3:19 pm

Какво казва личният ти лекар по въпроса?

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Sun Jul 09, 2006 6:21 pm

Ами накара ме да пия куп лекарства от сорта на мезим форте и еспумизан, но в един момент те просто спират да деистват, а аз вече седмица не съм излизала, защото не се събирам в дънките си. Бях чула за някакви вносни лекарства под формата на сироп или нещо подобно, но не знам подробности, а определено не искам да продължавам така .

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Wed Jul 12, 2006 11:12 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 187 guests