Киста на опашната кост

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Мечка
Posts: 2
Joined: Thu Aug 20, 2009 12:42 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

здравеите пак!по въпроса с кистата

Postby Мечка » Thu Aug 20, 2009 1:52 am

Ох,благодаря за бързия одговор!Ами преди време съм ходил на Видеозон или нехто такова,всъсшност маи е екограв.намазаха ме с мехлем и ми гледаха вътресшностите на монитор.лекаря каза че няма проблеми с червата,гледаха ми цплата коремна област.Казах на лекаря че имам някаква влажност на ануса,но тои не обурна внимание,и аз се успокоих!Можете ли да ми кажете това нешто киста какво е?доброкачествено образование ли или какво?
чесно казано съм уплашен,вече 2 дни,това не ми дава мира.
Благодаря за бързия одговор,и се извинявам че звуча глупаво,усещам се,но не разбирам материята.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Aug 20, 2009 3:08 am

Моля.

Не е нужно да разбирате от медицина, за да си опишете проблемът.

Не е типично за ракови заболявания да се случват подобни събития изведнъж. Обикновенно месеци преди това има болки и слуз в изпражненията. Най-вероятно не е тумор, тъй че няма какво да се паникьосвате и да си мислите вече дали ще е доброкачествен.

Изследването със сонограф (разговорно наричан "ехограф" и "видеозон") не е достатъчно за диагноза. С него може да се види, дали има течности в дадени органи, кръвоснабдяване отчасти и тяхната големина, но за черва и стомах почти нищо не може да се каже с този метод. Ако имате такива оплаквания няма друг метод на правилна и изчерпателна диагностика, освен колоскопията. Да Ви я направят и пак пишете.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

chikandil
Posts: 1
Joined: Mon Jul 05, 2010 10:16 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Киста на опашната кост

Postby chikandil » Mon Jul 05, 2010 10:33 pm

Здравейте,искам само да попитам кистите заразни ли са?Не съм се сблъсквала с това заболяване преди и почти нищо не знаех за него докато приятеля ми не получи такава под опашната кост.Оперираха го вече и се лекува,но искам да знам след като спим в едно легло и имаме доста близък контакт аз мога ли да получа такава киста?

lachezar.pavlov
Posts: 1
Joined: Sat Feb 22, 2014 9:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Киста на опашната кост

Postby lachezar.pavlov » Sat Feb 22, 2014 9:44 pm

Здравейте, до вчера и аз имах този проблем неречен "киста на опашката". Мъчи ме 5 години, но най-накрая си казах стига и пътувах до град Плевен за да се подложа на най-модерният вариант на оперативно отстраняване на кистата, при д-р Юлиян Рабчев (запомнете това име). Днес вече се чувствам перфектно. Операцията е почти безболезнена и се извършва с лазер. Д-р Рабчев е тесен специалист по интервенции в аналната област и се справя перфетно и с тази хирургическа намеса по отстраняване на кистата. Освен всичко друго д-р Рабчев е преди всичко Човек и аз лично съм възхитен от неговото отношение и професионализъм.

Препоръчвам на всеки, които има този неприятен проблем да не отлага и да ползва услугите на д-р Рабчев.

Лъчезар

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Киста на опашната кост

Postby Bulgaricus » Sat Apr 19, 2014 10:25 pm

Обикновено не приемаме реклама тук, но днес ми се иска да вярвам, че е добронамерена и ще я оставим.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests