Проблем с гласа

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с гласа

Postby Guest » Tue Apr 22, 2008 11:56 pm

Здравейте! На 20 г. съм и мисля, че гласът ми все още не е мутирал. По телефона непрекъснато ме бъркат с жена, при пряк разговор на живо ме питат дали съм болен или съм прегракнал. Когато съм на шумни места, гласът ми като че ли се изгубва и не мога да говоря силно. :cry: Единият ми бъбрек е оперативно отстранен в детска възраст, бил съм болен и от менингит - не знам в каква степен тези неща оказват влияние върху гласа. Има ли начин - медикаментозен или оперативен, за уплътняване на гласа? Възможно ли е да се разреши този проблем, който ужасно много ме потиска? :(
Благодаря!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 201 guests