реактивен артрит

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
daniH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

реактивен артрит

Postby daniH » Tue Apr 01, 2008 7:04 pm

Преди 8 месеца на сина ми, които е на 10 години поставиха диагноза реактивен артрит.Всички резултати бяха добри с изключение на ускорена утаика.Така и не се установи причината. Направиха му пункция на коляното и вкараха 2 ампули Дипрофос.От тогава няма оплаквания,всеки месец ходим на проверка,резултатите от изследванията са добри до преди 2 месеца когато AST беше 600.След 20 дневен курс с Оспен падна до 51.7.Миналата седмица отново беше 600 и доктора предписа "10-15 дни Оспен".Междувременно не е пил никакви лекарства освен Нурофен.Ако веднъж Оспена само е подтиснал стрептококовата инфекция(казаха ми че се касае за това)може ли да я излекува изобщо?И какви усложнения може да предизвика такава инфекция?Забравих да кажа,че сме се консултирали неколкократно с УНГ и очен и там всичко е наред.Благодаря Ви предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 85 guests