Чуждо тяло в гърлото

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

svetla
Posts: 6
Joined: Wed Apr 16, 2008 1:50 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby svetla » Fri Apr 18, 2008 1:32 pm

Здравей Мери!
На мен в началото трима лекари УНГ ме лекуваха за фарингит и тогава вземах първо биопарокс/за впръскване в гърлото/ и смучех хапчета за силно възпалено гърло.После тантум верде и някякви хапчета "еуспал" или нещо такова бяха.После друга УНГ ми каза,че е на нервна почва и ми изписа дианхит и коларгол.Докато пих дианхита първите 5 дни се чувствах добре,но после пак същото.След това пих антибиотик Зинат,някакви хапчета противоалергични и стрезам,който е за нерви,но пак нищо.След това ми взеха гърления секрет и там излезе че имам бактерия мураксела и сега пия антибиотик Аугментин. и хапчета за укрепване на имунната система.Аз също имам две деца и дори в момента съм в майчиство с малкия ми син и съм склонна да повярвам,че е от нерви,но защо тогава нищо не ми помага?!Ти от къде си?Мога да те насоча към специалист УНГ в София при когото смятам да отида ако нещата не се оправят.

Гост
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Гост » Fri Apr 18, 2008 10:46 pm

Здравей, Светла!Може ли да ми изпратиш контакти за УНГ специалист в София?Благодаря предварително! :)

svetla
Posts: 6
Joined: Wed Apr 16, 2008 1:50 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby svetla » Tue Apr 22, 2008 1:31 pm

Здравей,Мери!Аз бих ти препоръчала професор д-р Георги Едрев.Той е специалист УНГ в Транспортна болница.За него можеш да намериш много информация и мнения в интернет.Аз лично бих му се доверила.Успех!

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

twety

Postby Guest » Wed Apr 23, 2008 2:04 pm

Преди две години имах същия проблем. Даже спях седнала, защото не можех да дишам. Една вечер не издържах и ходих в Бърза помощ- там ми казаха, че вероятно е лек вирус и нервно напрежение. След това ходих на ендокринолог и имах леко увеличение на един от хормоните на щитовидната жлеза- каза, че ще го наблюдаваме дали няма да се нормализира. Реших , че ще си внушавам, че ми няма нищо- симптомите изчезнаха и хормона се нормализира. Две години по-късно т..е. тази години започнах да се задушавам отново ибуцата пак заседна. Пих няколко дни хапчета на билкова основа за нервите и алергозан- мина ми. Затова смятам, че може и да е алергия. :roll:

Teodoramilen@abv.bg
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

чуждо тяло в гърлото

Postby Teodoramilen@abv.bg » Sun May 18, 2008 5:17 pm

Здравейте и аз имам същия проблем с чувство на чуждо тяло в гърлото,аз също посетих много лекари УНГ и ендокринолог и всички са на едно мнение ФАРИНГИТ.Освен че чувствам чуждо тяло в гърлото също и имам някакво чувство като парене,което ту се усилва ,ту утихва.Ходила съм при петима доктори УНГ и казват ,че всичко е наред,последната докторка при коята бях ми изписа някакви противоалергични хапчета от който се чувствам по добре от преди но пак не мога да кажа е проблема е абсолютно решен.Взимаха ми и гърлен секрет и се и ми откриха стафилокок,но личния лекар че това е често срещано при повечето хора.Незнам може наистина да е на нервна почва защото доста се бях изнервила преди това. к[/u]

Теодора
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

чуждо тяло в гърлото

Postby Теодора » Tue May 27, 2008 8:32 pm

Здравейте,момичета писах ви преди седмица,забелязала съм ,че когато не мисля за това чувство на чуждо тяло в гърлото и вниманието ми е отвлечено с нещо друго ,не го чувствам,а иначе и аз както вас не ме боли гърлото и не ми пречи когато се храня.
Вие как се чувствате?Моляви пишете ми с какво се лекувате.Аз вече незнам какво да пия,постоянно смуча някакви хапчета за гърло.Моля ви пишете ми с някаква информация или съвет.До скоро

Теодора
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

чуждо тяло в гърлото

Postby Теодора » Tue May 27, 2008 8:53 pm

искам да споделя и друго нещо с вас.Освен при прегледите при УНГ ходих и при ендокринолог и там след преглед и ехограф лекарката ми каза че имам леко увеличение на десния лоб на щитовидната жлеза и се чудя дали не го чувствам това чуждо тяло от увеличението на жлезата т.н. струма или гуша,защото когато преглъщам се вижда от дясната страна малка издутина точно където чувствам чуждото тяло. Толкова много мисли ми се въртят в главата,че вече незнам.Тогава ми изписаха тироксин за жлезата,започнах да ги пия,но страшно много ми се увеличи апетита,постоянно ми се ядеше и ги спрях за да не напълнея.Моля ви някои ако има такива проблеми нека ми пише.

svetla
Posts: 6
Joined: Wed Apr 16, 2008 1:50 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby svetla » Thu Jun 05, 2008 1:26 pm


мери
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby мери » Sun Jun 08, 2008 3:41 pm


Теодора
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

чуждо тяло в гърлото

Postby Теодора » Fri Jun 13, 2008 8:20 pm


svetla
Posts: 6
Joined: Wed Apr 16, 2008 1:50 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby svetla » Sun Jun 15, 2008 7:06 pm

Здравейте момичета!Ами все така съм.Аз също вече не ходя по лекари защото няма смисъл.Мен също не ме боли докато се храня,но ме боли и дори когато съм спокойна.Ако има нещо ново при вас пишете.Ако правите някакви нови изследвания кажете и аз да пробвам.Успех и на двете!Чао!

Мери
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Мери » Tue Jun 24, 2008 11:11 pm


Теодора
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

чуждо тяло в гърлото

Postby Теодора » Thu Jun 26, 2008 5:23 pm

Здравей Мери,къде точно е тази подутина на врата?Отпред ли,точно където чувстваш чуждото тяло?Защото аз като преглъщам точно на мястото където чувствам чуждото тяло се вижда лека подутина,но само когато преглъщам,когато съм в спокойно състояние няма нищо.Ходих на ендокринолог и ми казаха че имам леко увеличение на щитовидната жлеза,даже ми гледаха жлезата на ехограф и се оказа че имам т.н.гуша и се забелязва само при преглъщане.Успокоиха ме че не е страшно,изписаха ми да пия тироксин,започнах да го пия,но страшно много ми се увеличи апетита и го спрях.Трябва да отида на контролен преглед,защото започнах и много да се потя ,което е също признак за гушата.Аз само по някой път изпитвам точно на това място като леко пристягане,но не болка.Ти точно болка ли чувстваш?

мери
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby мери » Tue Jul 01, 2008 2:24 pm


Теодора
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Теодора » Tue Jul 01, 2008 4:48 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests