novinet- как, и кога

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
novinet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

novinet- как, и кога

Postby novinet » Sun Feb 03, 2008 8:31 pm

Имам няколко въпроса относно Новинета:
1. необходимо ли е да се правят паузи между приема на Новинет(имам предвид)- да се пропуска 1 месец? чувала съм много противоположни мнения(и от гинеколози), които са двупосочни: едните казват,че е нужна почивка на организам на 6 месеца по 1 месец или на 1 година по 2 месеца;; другите казвт, че организмът сам показв кога има нужда, щял да подскаже... Питам защото, приема Новинет от 3 годинаи, минлат година правих 1 месечна почивка, но по принцип "организмът никакси не ми го показал?", няма странични ефекти, кървения и т.н.Чувствам се много добре(единствено по отношение на стриктното спазвне на час, но Бог да благослови алармите на телефона!).
2. прави ми впечатление,че всички опаковки, които купувам са от 2004, април произведени(срокът им изтича на 2009 април), зашото винаги и на всичко гледам срока на годност.Даже днес си купих поредната опаковка и беше пак от 2004? Има ли някаква опасност, като са преди почти 2 години, да не би да си изчистват коичестово прозиведени? Да не би по някакъв начин да "са изветрели" за тези 2 години?
3. И все пак - иам ли опасност за пушачите, приемащи Новинет. Гинеколозите ми казват,ч е това е предимно за хора над 35(аз съм на 25) и че не влияе?
Благодаря

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 180 guests