Детската Неврология

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Инора
Posts: 1
Joined: Thu Jan 31, 2008 2:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Детската Неврология

Postby Инора » Thu Jan 31, 2008 3:03 pm

Детската Неврология. Бих искала да се допитам до мнението на лекари невролози относно ЕЕГ Резултати на моето дете. -Цитирам: Основна активност от нисковолтажен алфа ритъм с честота 9-10 в сек., с парието-окципитален максимум, малко по добре организиран в дясно, с пълна реакция при ОО/ЗО. Чести единични и групи от вълни, в началото доминиращи като активност, най- изразени центро-париеталнодвустранно без асиметрия,както и пръснати по-редки единични остри и изолирани делта вълни. ФС без пароксизмален отговор. При ХВ до 5 мин.- изразено увеличаване на остри и бавни вълни с фронтален максимум и продължителност до 3-4 сек. Относително бързо възстановяване. Заключение: Нормална недобре организирана за възрастта основна активност с умерени дифузни промени нарастващи със синхронизация при ХВ. Влошаване от последното изследване в значителна степен.
Моля Ви да ми дадете компетентно обяснение на тази ЕЕГ картина и на какво може да се дължи влошаването. Приемаме Депакин.
През септември 2007 година получи един припадък, с главоболие, и еднократно повръщане. Ще съм благодарна на всички които ми отговорят и ме насочат за допълнителни консултации със специалисти детски невролози.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 177 guests