панически страх

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ели
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

панически страх

Postby ели » Fri May 05, 2006 2:15 pm

как се лекува или как да превъзмогна паническия страх, който ме обзема понякога. лекувах се с хапчета - анафранил. мисля че ми помогнаха, но сега отново получих криза, а съм бременна в 6-я месец. помогнете ми закото се страхувам да оставам сама или да ходя по улиците сама. незнам как ще си отгледам бебето. живея в провинцията и тук няма психолози, с които да си поговоря

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Fri May 05, 2006 8:43 pm

http://www.psihichnozdrave.com/showpage.php?PageID=1
Тука можеш да потърсиш подкрепа. По-добре посети психиатър. Редно е при твоето положение да минеш за 6 до 9 м. на антидепресант от нова генерация - серопрам, сероксат и т.н.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 293 guests