Херпес симплекс 1

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
koleva_v_65
Posts: 2
Joined: Mon Jan 07, 2008 1:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Херпес симплекс 1

Postby koleva_v_65 » Mon Jan 07, 2008 4:22 pm

Непрекъснато страдам от херпес симплекс през последните 6 месеца- по устните,около и в носа, около очите и в очите.От малка ми излизат херпеси, но сега е просто невъзможно. Преди седмица имах в гърлото, а сега пак около очите и в носа.Прочетох за ваксина , но не зная ефективна ли е, мога ли да я намеря и въобще към кого да се обърна. Разчитам на вашата помощ. Благодаря Ви.

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

Postby ZdraveiGP » Tue Jan 08, 2008 3:31 pm

Здравейте Госпожо,
Явно проблемът е сериозен и създава значителен дискомфорт - предполагам, че сте запозната и сте пробвали всички стандартни противовирусни/херпесни препарати в таблетна форма и по формата на мазила/кремове. Говоря за стандартното лечение с Ацикловир/Ганцикловир/Фамцикловир и т.н. препарати/това са активни съставки, търговските наименования са различни/
Повече по темата можете да прочетете Както и да посетите форума. Може би имате показания за венозно въвеждане на някои от посочените препарати - обърнете се към дерматологична клиника във вашия район. Преди всичко трябва да стимулирате собствения си организъм за борба с вируса - здравословен начин на живот и имуностимуланти.
Успех!
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

koleva_v_65
Posts: 2
Joined: Mon Jan 07, 2008 1:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

A

Postby koleva_v_65 » Tue Jan 08, 2008 4:56 pm

Предписвано ми е винаги "зовиракс" очен и дерматичен.Херпесът се влияе добре, но се появява отново.В очите при преглед се установяват следи от херпесите.Лявото ми око беше с 30% намалено зрение.Петната засенчват зеницата.Кожните херпеси действително създават дискомфорт,за това ме интересува ваксината.Може ли тя да спре появата или поне да разреди периодите на появата на херпес?Не съм чувала за венозно приложение на този вид антивирусни препарати.Ще потърся информация.Благодаря ви за отговора. Успешна нова година на всички.

desi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

херпес симплекс

Postby desi » Thu Jan 08, 2009 4:29 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: херпес симплекс

Postby Bulgaricus » Fri Jan 09, 2009 2:41 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 240 guests