Още едно въпросче

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
:Гост:
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Още едно въпросче

Postby :Гост: » Fri Jan 04, 2008 5:53 pm

Възможно ли е, когато при анален c*кc момчето свърши в теб, част от спермата да попадне във вагината, въпреки че малко след като е свършил акта е продължил? Страх ме е част от спермата да не е попаднала там където не трябва :[[ И въпреки че не ми е редовен цикала мисля че не съм в овулация.

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

Postby ZdraveiGP » Sat Jan 05, 2008 12:37 pm

Възможно е.
Образовайте вашия приятел да ползва презерватив при анален c*кc/и не само/ - дори от чисто хигиенична гледна точка - усещам, че той е следващият участник във форума, дано не съм прав....
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

little-girl
Posts: 7
Joined: Fri Jan 04, 2008 11:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: z

Postby little-girl » Sat Jan 05, 2008 5:19 pm

Какво искате да кажете, да не е прибодил някаква инфекция или нещо такова ли? На мен нищо друго не ми остава освен да се надявам, че не е станало нищо.
Веднага след акта обилно се измих, надявам се и това да е помогало. :[[[[[

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

з.

Postby ZdraveiGP » Sun Jan 06, 2008 1:25 am

Виж литъл-гърл,
като свързвам всичките ти въпроси в един/ ти си с кръвта в урината, нали?/, явно здравата сте се преоткривали с твоя приятел - няма лошо, хубаво е обаче да знаеш, че при такъв ударен c*кc без презерватив, винаги съществува риск от попадане на сперма във влагалището с всичките възможни от това последствия. Не че кондома ти дава 100% гаранция, но поне снижаваш риска в приемливи граници, а и предпазваш себе си и партньора от полово предавани болести. Има ли сношение - каквото и да е то - има риск, така че ако ти пука вземай поне елементарни мерки.
Да, при анален c*кc без презерватив, може да се развие инфекция при момчето - да се следи и другия път да внимава. Ти не се шашкай - всяка двойка е преминавала през тръпката "бременност или не" - изчакай търпеливо, и другия път пак ударно, ама да имаш едно наум.

Поздрави.
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

little-girl
Posts: 7
Joined: Fri Jan 04, 2008 11:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby little-girl » Sun Jan 06, 2008 2:28 pm

Благодаря за отговора! И не съм тази с кръвта в урината :)

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

Postby ZdraveiGP » Sun Jan 06, 2008 3:43 pm

Сори :D ,
Голяма дедукция направих, няма що :wink:
Успех!
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 138 guests