Кръв в урината след c*кc

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кръв в урината след c*кc

Postby Guest » Thu Jan 03, 2008 7:17 pm

Ще се възползвам от услугата "онлаин доктор" за да питам. Вчeрa правих c*кc малко по грубо от обичайното, като грубата част беше върху клитора .. появиха ми се болки, докато уринирам, а и не само тогава, но в тази област както и кръв ..мисля че раната е вътрешна, понеже не виждам такава ..а кръвта не е от вагината...мислех че е натъртено, но за кръвта не знам.. моля за съвет

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Thu Jan 03, 2008 7:19 pm

кръвта е само при уриниране и е съвсем малко но я има..

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

з

Postby ZdraveiGP » Thu Jan 03, 2008 8:48 pm

Здравейте,
Преполагам, че сте жена - не сте го уточнили, но почти се подразбира:)
Права сте - ако е възникнало веднага след страстен c*кc, състоянието най-вероятно е предизвикано от механично протриване и на предната част на уретрата/под клитора/.
Ако имате само следи от кръв в урината, без друга симптоматика - едва ли трябва да се притеснявате - състоянието би трябвало да премине спонтанно.
Все пак, трябва да знаете, че уретрата на жената е по-къса и евентуална инфекция лесно може да премине по нагоре към пик.мехур. Пийте много течности - чай мечо грозде, яжте цитруси/грейпфрути и т.н./, въздържайте се известно време от полови контакти, правете тоалет със смрадлика/други недразнещи, неутрални дамски препарати. Ако се появят други симптоми като парене, смъдене, чести позиви за уриниране + кръв/мътнина в урината - бегом при лекаря, защото тогава вече ще се нуждаете от лекарства.
Успех!
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Thu Jan 03, 2008 9:11 pm

мерси за бързият отговор,ще пиша пак ..

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Mon Jan 07, 2008 7:57 pm

направих бъбречна криза.. и се разбра от какво е .. благодаря все пак..

сузка
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby сузка » Fri Feb 22, 2008 11:58 am


ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

з

Postby ZdraveiGP » Mon Feb 25, 2008 12:23 pm

Сузке,
Влагалището на жената е дълго около 10-тина см. Ако размера на приятеля ти е по-голям/най-вероятно/, "нещото", в което се "удря" пенисът му е - шийката на твоята матка. Трябва да ги знаеш тия неща, ако не - поразрови се из нета за устройство на женска полова система.
Проблемът е в кървенето - ако поразровиш и други постове тук, ще видиш сходен проблем. Кървенето в такива случаи най-често е от раничка на горепосочената "шийка" - така че бегом при гинеколог - преглед - цитонамазка - резултат - лечение. Важно е, не отлагай!
Поздрави.
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

нели_123
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

кръв

Postby нели_123 » Sun Mar 16, 2008 11:07 am

А какво ще кажете за кръв след c*кc при мъжа? Получи се при моя съпруг и ужасно се притеснявам, че това е симптом на някое опасно заболяване...Той категорично отрича проблема.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Mar 16, 2008 4:19 pm

Ако е еднократно, не е повод за притеснение. Някой път актът протича малко по - бурно и това може да доведе до разкъсване на капиляти. Имало ли е и друг път такива проблеми?

нели_123
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

кръв

Postby нели_123 » Sun Mar 16, 2008 5:36 pm

Не, но ми се стори, че той не е учуден.Каза ми, че има усещането, че му се е скъсала някаква кожичка или нещо подобно.Не мога точно да се изразя.А сексът не беше груб

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Mar 16, 2008 7:04 pm

Ами като се скъса кожичка тече кръв. Така е. Ако няма рецидив не е повод за безпокойство.

?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

?

Postby ? » Wed Oct 01, 2008 10:46 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Oct 01, 2008 7:37 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

puhka
Posts: 1
Joined: Wed Jan 14, 2009 10:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby puhka » Wed Jan 14, 2009 10:57 pm

Здравейте!
Миналия уикенд с приятеля ми бяхме на почивка и правихме c*кc няколко пъти. Наложи се употребата на овлажняващ гел - Глайтгел в моя случай. Освен това пих и escapelle накрая. На следващия ден се появи кръв в урината ми. Вече втори ден се случва, но не всеки път когато ходя до тоалетна. Появява се само на края, повечето пъти само на салфетката и е съпроводена със силно парене/щипене. Предполагам че е раничка но не съм сигурна. Притеснявам се, защото освен това изстинах и пих колдрекс, и не знам дали комбинацията на парацетамол-а в него и escapelle не е причината за състоянието ми.
Предварително благодаря за отговора.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Jan 15, 2009 1:33 am

Здравейте,

причината, която предполагате е най-вероятна, да.

Между парацетамол и противозачатъчни няма взаимодействие. И двете натоварват черния дроб, но не са контраиндикативни.

Обърнете внимание, че въпросното противозачатъчно не е сигурно и че при продължаване на симптомите ще трябва да се консултирате с гинеколог за изключване на вторична инфекция.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests