Кръв в урината след c*кc

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

grando
Posts: 1
Joined: Tue May 18, 2010 6:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby grando » Tue May 18, 2010 6:27 pm

здравейте,аз съм на 30г. 190см,90кг и не приемам медикаменти.проблемът ми е следният:тази сутрин,когато се събудих имах засъхнала кръв по края на члена,където е уретрата.когато оринирам орината е бистра засега,нямам болки,нито парене.след като се изкъпах мина известно време и пак се образува капка кръв.не знам за какво да се съмнявам...хламидии,гонорея или проблеми с бъбреци или пикочн мехур :( преди 3-4 месеца с бившата ми партньорка правихме c*кc без презерватив и разбрах,че е имала някакво течение после..след 2-3 дни сутринта забелязах,че имам бяла на цвят капка и така няколко дни,но помислих,че е просто замърсяване и то си отмина само без болки,парене и т.н. оттогава си ползвам редовно презервативи и ако има нещто то ще е от орална любов прихванато.....очаквам професионалното Ви мнение и благодаря предварително..

no.name
Posts: 3
Joined: Sun Feb 10, 2013 10:42 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby no.name » Sun Feb 10, 2013 10:56 am

Здравейте,

показа се прозорче със съобщение, че трябва да спомена своите възраст, ръст, телго и т.н... Предполагам само пола ми (жена) и може би възрастта (20) биха имали значение.
Имам сходен проблем като предните.... Цяла сутрин имам кръв в урината, чести позиви за уриниране, придружени с доста силно парене и щипене... Допускам, че причината може да е малко по-груб c*кc, но странното е, че тези симптоми не се появиха веднага след това... Преди седмица с приятеля ми малко прекалихме и на другия ден имах течение и вътрешни болки... Но всичко си мина за ден-два. Заради този случай си дадохме малко почивка и онази вечер бяхме заедно, но този път бяхме по-внимателни. Вчера сутринта отново правихме c*кc но цял ден всичко си беше наред, а тази сутрин събуждането ми беше наистина ужасно. Първо помислих, че е менструално кървене, но след това видях, че не е това. Предположих, че е обикновено възпаление на пикочните пътища и просто трябва да пия лекарства, съдържащи червена боровинка или нещо такова... Но после се разрових и видях, че това е и симптом за камъни, цистит и т.н. и се притесних...

Благодаря предварително за отговора!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby Bulgaricus » Sun Feb 10, 2013 2:58 pm

Здравейте,

@grando

Да, проблемите, за които си мислите са реални. Може и гъбична инфекция да е или просто механично нараняване на изхода на канала, но тогава бихте го усещали. Трябва да се направи посявка и да се види какво ще излезе. Не може да се каже така. Посявката се прави в коя да е лаборатория.

@no.name

Предположенията Ви са грешни. Ако сте булемичка лечението и възможните причини не биха били същите като тези, ако имахте ИТМ от 40. Няма как да преценя, без ръст и пол. Напишете ги и ще Ви отговоря.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

no.name
Posts: 3
Joined: Sun Feb 10, 2013 10:42 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby no.name » Sun Feb 10, 2013 4:10 pm

Предполагам, че пола ми се подразбира, ако не от това, че споменавам приятеля си (понеже гей-двойките не са рядкост), то поне от това, че съм смятала, че може кръвта в урината да е менструално кървене, преди да установя, че не е...... Както и да е, жена съм, 170 см, напълно нормално телосложение... Междувременно кървенето и паренето спрхая, сега усещам съвсем леко дразнене, но и то отшумява... Надявам се не някакво "затишие пред буря"

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby Bulgaricus » Sun Feb 10, 2013 4:41 pm

И килограмите си пак не ги написахте... :)

Грубият c*кc повишава рискът от такива инфекции, защото се протрива механично в по-голяма степен защитния секретен слой. Така налични бактерии и гъбички могат да заразят иначе интактната лигавица.

Изчакайте малко, ако не се оправи за до седмица, би било добре да се направи посявка при гинеколог.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

no.name
Posts: 3
Joined: Sun Feb 10, 2013 10:42 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby no.name » Sun Feb 10, 2013 5:32 pm

Съжалявам, пропуснах ги :) Не си ги знам честно казано... нямам излишни килограми, не съм и много слаба.
Благодаря за бързия отговор! :) А мога ли да приемам нещо друго през тази една седмица, в която "се наблюдавам"? Нещо на хомеопатична основа или разни чайове/билки...?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby Bulgaricus » Mon Feb 11, 2013 12:41 am

Бавнодействащо витамин С с цинк на ЦеТеБе по 300 мг сутрин.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Велизар
Posts: 1
Joined: Sun Jul 10, 2016 2:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Кръв в урината след c*кc

Postby Велизар » Sun Jul 10, 2016 2:42 pm

Здрвейте случи ми се нещо за 2 ри път през може би 7-8г след еакулация не ходих на пикая и след това имаше много кръв обаче без болки парене просто като се сабудих ми се пикаеше адски много но днес всичко е нормално както и предния път има ли от какво да,се притеснявам блаходаря предварително :wink:


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests