ревматоиден артрит

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
гост
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ревматоиден артрит

Postby гост » Wed Oct 31, 2007 10:00 pm

Здравейте!!! Днес ми потвърдиха диагноза ревматоиден артрит....не мога да опиша как се чувствам в момента - аз съм само на 25, а дясната ми ръка е нефункционална от последните 4-5 дни...Искам да попитам, ако някой знае и иска - нека ми каже истината за това заболяване - какво ме очаква, има ли щанс да се оправя и има ли лечение - ако не цялостно, то поне частично... Също искам да попитам компетентните лица тук - насрочена ми е среща с поредния лекар-ревматолог чак за 13.11, за да ми се препотвърди (вече бях на двама, които независимо един от друг я потвърждават, които обаче не са ми назначили никакво лечение -дори не ми дадоха обезболяващи или някакво мазило поне :roll: , тъй като искали мнението и на въпросния трети) - искам да попитам мога ли по някакъв начин да си помогна сама до 13.11 (в смисъл - поне някой да ми каже как да облекча болката и отока, тъй като той е ужасен), защото това са 2 седмици, в които това проклето заболяване може да почне да "пълзи" нагоре по останалите стави и ако не правя нищо какво ще стане ако все пак не взема никакви мерки??? ужасно съм притеснена и ще съм благодарна на всеки, който реши да ми каже дори само едно изречение. Предварително благодаря!!!!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Nov 01, 2007 12:52 am

Мисля, че ще Ви се наложи да се адаптирате към състоянието си. Освен това мисля, че възможностите на медицината все още не са изчерпани. Но най - много си мисля за бъдещите открития, които ни предстоят. Медицината вече не е това, което беще. Човешкия геном вече е разчетен.
Желая Ви повече кураж.

наталия
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ревматоиден артрит

Postby наталия » Thu Nov 01, 2007 10:48 pm

Направете си консултация в клиниката по-ревматология на Урвич.И каквото ви предпишат изпълниявайте!Там,лекарите са много добри.Пожелавам ви ,бързо оздравяване.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sat Nov 03, 2007 8:54 pm

Разбира се, че клиниката по ревматология е най-подходащото място за консултации, но мисля че жената е депресирана от факта, че страда от това заболяване.

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

Postby ZdraveiGP » Mon Nov 05, 2007 10:44 pm

Госпожице,
Нормално е да се притеснявате, но не се страхувайте за толкова бърза прогресия.
Ето един полезен линк, от където можете на достъпен език да разберете повече за Вашето заболяване:
puls.bg/cat/69/stavni_zabolqvaniq.html
Колкото и страшно да изглежда едно заболяване, помнете, че човешкият организъм е индивидуалност - при всеки протича по различен начин.
Има доказали се методи на лечение за Ревматоиден артрит - искрено се надявам формата и прогресията на този проблем при Вас да са от най-благоприятните!
Успех!
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 317 guests