гъбички по влагалището

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ани
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

гъбички по влагалището

Postby Ани » Thu Oct 25, 2007 10:31 am

От скоро имам нов партньор. Ползваме презерватив, но до един момент, после без. След първите пъти наследващия ден чувствах лек дискофорт под формата на лек сърбеж, после минаваше. Помислих, че е от презерватива. Но след последния път на 2-3 ден дискомфорта се увеличи, започна леко да пари. Отидох на лекар и ми казаха, че е някакъв вид гъба, но е в самото начало, само на входа на влагалището е, нагоре е чисто и ми изписаха Гинопеварил. Казаха ми че няма да го предам на момчето, няма опастност и т.н. Обаче момчето, дали от паника или наистина, ми каза, е сякаш и на него му пари. Аз отидох отново, но при друг лекар. За него изписаха само едно хапче Микосист, но тъй като е скъпо, аз купих Микомакс. Дало обаче това едно хапче е достатъчно, трябва ли да взима още хапчета или други лекарства, като обаче от тях изключвам кремове?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 126 guests