как да спра цикъла си по-рано?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
didka_888
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

как да спра цикъла си по-рано?

Postby didka_888 » Wed Oct 10, 2007 8:18 am

Здравейте, имам един въпрос. Моля Ви някоя знае ли как мога да си спра цикъла...ще ходим на почивка за събота и неделя с мъжа ми а вчера ми дойде...до тогава има 2 дни и малко...та чудех се с Оргаметрил дали ще стане? защото съм го пила за забавяне .докато го пиех не ми идваше и после го спрях...и до 2-3 дни ми дойде...а и лекар ми го предписа за това...но сега наистина ми трябва мн спешно да го спра...планираме го от месец този уикенд...искам всичко да е идеално...а това би попречило моля Ви помогнете ми! Praynig

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 225 guests