Леко парене, дразнене и сърбеж в областта на уретрата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ralicа
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Леко парене, дразнене и сърбеж в областта на уретрата

Postby Ralicа » Sat Oct 06, 2007 6:03 pm

Здравейте! Не знам дали точно към вас трябва да се обърна, но ако можете да ми помогнете, ще съм ви много благодарна!!

Мога да ви поговоря малко за себе си. Всичко започна преди две години. Запознах се с един младеж и ми стана приятел (сексуален). Не водехме редовен полов живот, защото не бяхме от един град. Та, всичко започна оттогава. Не ми беше първият - преди това бях го правила 4-5 пъти общо с един приятел. Първият път, може би е нужно да отбележа, беше страшно болезнен, момчето не знаеше, а и аз нищо не казах.. Изтече обилно количество кръв, наложи се да ми купят от аптеката кръвоспиращи лекарства. Както и да е, за два-три дена кръвоизливът спря (като при мензис). След това бях ок.

До момента, за който говорех одеве - със следващия приятел. Сексът с него също беше болезнен. Но след това започна основното ми оплакване, което си е и досега. Леко парене и дразнене в областта на уретрата. В началото имаше и лек сърбеж, но външно. За три дена сърбежът отмина, но паренето си остана. Не беше силно, затова и реших да не ходя на лекар.

Докато след една година не се реших да отида на преглед при личната лекарка. Казах й, че ме боли и кръста. Спомням си, че преди това бях ходила редовно на фитнес и вдигах тежести, които ми предизвикаха тези болки. Пусна ми урина - имаше 2-3 еритроцита и масово микро Ca. Каза ми, че имам камъни в бъбреците. Но аз реших да отида и на гинеколог. Тя ме гледа на ехограф и каза, че имам само песъчинки в бъбреците. Но от антибиотика, по уреда за преглед оставало нетипично съдържимо от влагалището ми. Но не е сериозно. Слагах някакви свещи и ок. Но след това се запознах със сегашния ми приятел. Естествено започнахме да правим c*кc. Няколко дена след това започна да ми пари адски при уриниране, имах и някакво . Пуснах си урина- с множество бактерии. Лекуваха ме с какво ли не, без антибиограма.

Непрекъснато рецидивираше, всеки месец. След половин година уж се оправих(ZINAT). Пуснах урина за микробилогия-стафилококите ги нямаше. Но паренето в уретрата остана. Всъщност изследвах и влагалищен секрет-беше стерилен. Тази година също имах цистит два пъти през три месеца. Забравих да кажа, че имам и лека болка ниско в корема, по-скоро леко в дясно. Последният цистит възникна непосредствено след гинекологичен преглед. При натиск в дясно лекарката каза, че на мястото на болката имало някаква тръбичка, така и не разбрах коя..

Тези болки са по-значителни след c*кc, а корем ме боли понякога цял следващ ден.. Когато имах силно болезнена менструация предният месец, болките бяха именно там, но нетърпими(вдясно). Интересното е, че имам и температура 37,1'С. Това ми е нормалната. Последно ми пуснаха и кръвна картина- единственото, което малко позамисли някои от лекарите, които попитах, беше РУЕ-то-18. Личният ми лекар вече ме мисли за луда и ме гони от кабинета си с думите "НИЩО ТИ НЯМА". А мен си ме боли и попарва.. :(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 161 guests