Два проблема в едно :С

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
7days
Posts: 4
Joined: Tue Sep 20, 2011 12:30 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Два проблема в едно :С

Postby 7days » Tue Sep 20, 2011 12:42 am

Здравейте, преди месец , след болка в десния тестис отидох в пирогоф, където ми казаха, че може би имам епидидимит (нямах нито подуване , нито зачервяване, нито температура само болка) в орината за изследване нямаше нищо обезпокоително предписаха ми тумуцин 300 мисля, че беше, но уви не минава, сега усещам нещо като тежест особено ако се раздвижа по сериозно. Усещам как епидидима ми е доста по напрегнат от на левия тестис и е по дебел незная дали това е нормално.Сега втория проблем усещам сериозен дискомфорт в ануса сякаш постоянно ми се ходи по голяма нужда, а като отида нищо и забелязах, че имам крув по хартията от малки ранички , но не и прорязване като при фисури :С направоо полудявам .. :oops: :oops: :oops:

http://195.149.248.189:8080/2011-09-20/ ... 70x392.jpg

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Два проблема в едно :С

Postby ptomoff » Tue Sep 20, 2011 10:50 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Два проблема в едно :С

Postby Bulgaricus » Tue Oct 04, 2011 6:25 pm

Да, няма как да отговоря, без да са написани горепосочените данни. Съжалявам.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

7days
Posts: 4
Joined: Tue Sep 20, 2011 12:30 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Два проблема в едно :С

Postby 7days » Wed Oct 05, 2011 6:36 pm

18г. 180см 80 кг

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Два проблема в едно :С

Postby Bulgaricus » Fri Oct 07, 2011 12:27 am

Здравейте!

Известно време такива симптоми са нормални при тази картина, която Вие описвате.

Кръвта в ануса е друг проблем. Ходихте ли за тези два проблема вече на контролни прегледи?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

7days
Posts: 4
Joined: Tue Sep 20, 2011 12:30 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Два проблема в едно :С

Postby 7days » Sat Oct 08, 2011 7:38 pm

Здравейте, ходих на ехограф , след това занесох снимките в Пирогов прегледаха ме пак и ми казаха, че ми няма нищо и тази болка била нормална и отшумявала за няколко месеца .Но започнах да усещям и странен дискомфорт в самия пенис и главичката нещо като болка и парене ... и незная вече полудявам..! Относно кръвта по тоалетната хартия вече я няма , личният ми лекар каза, че е възможно от силния антибиотик да съм получил хемороиди, които определено не са външни и ги лекувам с едно мазило ... и така се лоши работи :D

7days
Posts: 4
Joined: Tue Sep 20, 2011 12:30 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Два проблема в едно :С

Postby 7days » Wed Oct 12, 2011 1:34 am

От 2 дена имам страхотно щипане след дефекация кога се погледнах онемях
Image
не си личи ясно, но сички тези алени чертички са нещо като ранички като от началото на темата, но са много и когато се подмивам щипе адски... дали нее от това мазило което е за хемороиди, който аз май нямам ами е нещо друго :С помощ !


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests