Проблем със спекулум

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gavrilova_1993
Posts: 1
Joined: Thu Jul 14, 2016 7:44 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем със спекулум

Postby gavrilova_1993 » Thu Jul 14, 2016 8:03 pm

Не знам дали е правилното място,ако не е за тук темата моля ви да я преместите. Не я изтривайте или заключвайте.Имам нужда от помощ :cry:
Проблемът ми е свързан със изживяването гинеколог и този прекрасен инструмент спекулум. На 22 години съм, но съм много дребна включително и там долу и когато се наложи да ходя за профилактичен преглед е истинско мъчение. Тези, с които работят обикновено са за раждали жени и са доста големи. Една гинеколожка ми каза, че тя винаги като ходи на преглед си купува еднократен възможно най-малък размер и го купува от всяка аптека. Обаче в аптеките, в които попитах ме гледаха като полезно изкопаемо. Търсих и в Интернет,но трябва да купя 1 кашон от 100бр., които после ще си ги бия в главата.
Въпроса ми е дали знаете от къде мога да си закупя еднократен спекулум (от София съм)?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests