Кожен проблем след ухапване от кърлеж

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
hathrox
Posts: 1
Joined: Sat Sep 05, 2015 9:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кожен проблем след ухапване от кърлеж

Postby hathrox » Sat Sep 05, 2015 9:30 pm

Здравейте !

Казвам се Георги и през Юни месец тази година ме ухапа кърлеж. Ходих при личния си лекар да го извади, но отказах ваксина против тетанус и от тогава мястото на ухапването изглежда така и не се е променяло. Сърби и ако го разчеша става като дупка, която в центъра си има бяла точица. Ако не го пипам започва да зараства и сформира коричка, която днес падна сама. Ето как изглежда в момента:
IMG_3230.jpg
(10.86 MiB) Not downloaded yet


През Август се появиха кафеви петна в зоната на белите дробове, но това стана след приемането на марихуана със странен аромат наподобяващ този на нафта и предполагам, че са от нея. От тогава не употребявам марихуана или други наркотични вещества. Петната:
11821967_433436213507686_871168642_o.jpg
(529.13 KiB) Not downloaded yet


Ето и описанието ми спрямо изискванията на форума: Пол: Мъж, Възраст: 18 (след месец 19), Тегло: 63кг, Височина: 1.76м, Познати алергии: Не съм открил такива до момента, Приемани медикаменти: Не съм приемал медикаменти от повече от година (дори Аналгин или Аспирин), Пуша средно половин до цяла кутия на ден и в последно време теглото ми варира между 60 и 65кг.

Нямам симптоми като главоболие, отпадналост, гадене, болки в ставите или мускулите или други подобни. Моля, ако някой има представа каква може да е причината ухапаното място да стои в това положение без да се подобрява и влошава да ми помогне. Насока към конкретен лекар ще е от огромна полза, понеже живея във Великобритания. Ухапването обаче стана докато си бях в България.

Благодаря ви !

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests