Болки след оперативно отстраняване на жлъчен мехур

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
niakirova
Posts: 1
Joined: Tue Nov 29, 2011 10:15 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки след оперативно отстраняване на жлъчен мехур

Postby niakirova » Tue Nov 29, 2011 10:48 am

На 53 години съм и живея в Италия. Преди 30 дни ме оперираха спешно и ми отстраниха жлъчния мехур - не по безкръвен метод.Първите дни имах силни болки в стомаха, но мисля, че беше нормално да е така. Раната позаздравя и започнах да се движа малко повече. На 25- ден след операцията хванах и грип, но не беше тежко - хрема, гърло и много кихане. Сега, месец след опрацията имам много силни болки в черния дроб, в дясто под ребрата, боли когато дишам по-дълбоко, но и когато съм в покой. Мисля да ходя при хирурга, който ме оперира, но бих се радвала да чуя мнението на препатил или специалист. Благодаря ви предварително.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Болки след оперативно отстраняване на жлъчен мехур

Postby ptomoff » Tue Nov 29, 2011 9:18 pm

Мнението на препатил едва ли ще получите тук, освен ако не е медицинско лице. А за да получите отговор, трябва да посочите и ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests