СПЕШНО - Търся Личен лекар СОФИЯ

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
MR
Posts: 3
Joined: Mon Dec 07, 2009 11:07 am
Location: Sofia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

СПЕШНО - Търся Личен лекар СОФИЯ

Postby MR » Mon Dec 07, 2009 11:37 am

Здравейте,

Спешно търся нов личен лекар в гр.София. Осигурена съм, наскоро се преместих в жк.Илинден.

Близо до блока, в който живея има някаква поликлинка /на бул.Стамболийски/, изглежда супер мизерно, а и наскоро разбрах, че е по-добре човек да си избере личен лекар, който не работи в поликлика, а има частен кабинет.

Трябва да кажа че имам сериозни здравословни проблеми, които изискват внимание и адекватно лекарско отношение. Досега "лечението" от личния лекар ми се състоеше в писане на рецепти, болнични и въпроси - какво де те правя сега ... Вярно, никога не е отказвано направление, но аз не знам какъв точно лекар ми трябва и налучквам - дай ще отида на този специалист, после на друг и така. Дълга ми е историята :( Имам нужда /буквално/ от личен лекар, който да погледне сериозно на здравословното ми състояние и да влага мисъл, а не само мастило в работата си.

Така че, моля за информация :) Ще ви бъда много благодарна, знам /чувала съм/ че има такива лични лекари, носят се градски легенди :))

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests