Помощ !!

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Petur
Posts: 1
Joined: Thu Mar 15, 2018 11:34 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Помощ !!

Postby Petur » Thu Mar 15, 2018 11:50 am

Здравейте аз съм мъж на 24г. не пиещ, не пушещ и нямащ алергий към лекарства само към полени.
Имам следния проблем - от известно време изпитвам следното неудобство сърбиме главичката на пениса и тя е зачервена в края към основата ,а не към пикочния канал. Отначало сърбежа беше нетарпим но с течение на времето (говоря за най-много месец) сърбежа намаля сега е само от време на време и има нещо като сълзене отвреме на време на някаква течност приличаща на разредена сперма. Проблемът ми не е кой знае какъв но все пак се притеснявам. НЕ ми пари когато уринирам и НЕ ме боли ,а главичката на пениса ми е по скоро замервена ,а не с рани или нещо такова.
Миля който може да даде някакво адекватно мнение да го стори. Благодаря предварително ! :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests