Никой не знае какво ми е, само сменят диагнози

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nikoleta_vk2006
Posts: 2
Joined: Fri Feb 19, 2010 4:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Никой не знае какво ми е, само сменят диагнози

Postby nikoleta_vk2006 » Sat Mar 06, 2010 3:36 pm

На 23 съм. Всичко започна малко след като бях на тринадесет, спортувах... общо взето спорта беше моят живот, плуване, фитнес, карате всеки ден.... Малко преди първата ми менструация всичко почна да пропада, не съм сменяла режима си на хранене или тренировките си. Почнах да пълнея много бързо. Бях доста висока за възрастта си 1,70 и се движех между 76-78 кг, но не бях дебела, а мускулеста. И за около година от 76 кг. станах 156, даже ходенето ми беше трудно, но не се отказах продължих да тренирам упорито, докато не ми забраниха да спортувам интензивно защото сърцето ми можело да се претовари и да спре, спрях да се храня, започнаха припадъци и дебелеех ли дебелеех... мъкнаха ме по хиляди лекари всеки със все по безумна диагнора от недоразвита матка до тумури в яйчниците.... докато станах на 16 и стигнах до София. Бях станала 120 кила с брада мустаци бакенбарди от кръста надолу бях страшно окосмена. В ендокринология ми казаха че имам поликистоза, питах ги дали няма да ми видят щитовидната жлеза отговорът беше " ти на нас не ни давай акъл как да си вършим работата" Три години ме тъпкаха с диане 35. Последваха и други проблеми оперираха ме от апандисит, то излезна, че не е апандисит ами силно възпалени лимфи, а после още 4 операции за браунов тумур. Поликистозата не се излекува за тези 3 години, писна ми и спрях всички лекарства спрях да ходя по доктори само си дебелеех ли дебелеех. Преди година и 4 месеца си счупих крака, гипсираха ме и след 6 месеца ме оперираха за псевдоартроза тъй като костта не зарастна. Междувременно ми направиха компютърна диагностика, излезна че имам проблем с щитовидна околощитовидни хипоталамус и проче. Странното е че с апарата които ми прави диагностика ми прави и лекарството - някакви капки, селен и йод. Някак си не ми вдъхва доверие. Кракът ми още не е заздравял а аз си пия някакви си капки с надеждата този лекар поне да ме оправи. Ходих скоро на преглед при гинеколог оказа се че поликистозата ми е изчезнала, но за сметка на това единият ми яйчник е 49 мм, а другия 39мм, прогестеронът ми е нисък както винаги. Това са хормоните от последните ми изследвания :
LH - 10.81IU/L;
FSH - 6,24IU/L;
Progesteron - 2,59nmol/L;
Естрадиол - 205,20;
Prolactin - 221,8 mlu/mol;
Testosteron - 2,44nmol/L.
Последната ми менструация беше на 08.08.2009.
Оплакванията ми са постоянно забравяне, постоянно главоболие, вълчи апетит или липса на такъв, често гадене и повръщане, припадъци, схващания на крайниците, сърцебиене бодежи, силно изпотяване с остра неприятна миризма, запек, депресивни състояния, нарушен сън, понякога изведнъж за секунди получавам нещо като пристъпи на паника, изнервена съм и съм силно избухлива. За това се сещам в момента, но сигурно има и други, също така поддържам ниско кръвно, и често кръвната ми захар е под нормалната.
Надявам се някой да може да ми помогне защото вече съм уморена и ми е писнало. В момента съм 1,78 130 кг. Благодаря предварително.

nikoleta_vk2006
Posts: 2
Joined: Fri Feb 19, 2010 4:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Никой не знае какво ми е, само сменят диагнози

Postby nikoleta_vk2006 » Thu Mar 25, 2010 10:28 pm


ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sat Mar 27, 2010 11:28 am



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests