Обриви

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
galkatar
Posts: 1
Joined: Wed Jan 13, 2010 11:17 pm
Location: Раднево
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Обрив от кръста на горе!

Postby galkatar » Wed Jan 13, 2010 11:26 pm

[quote="ivanka86"]Здравейте , на 23 съм , 65 кг и висока 171 см .В момента не приемам други медикаменти.От малка имам гуша(по наследство маи).
Преди 3 седмици имах различни на големина червени петънца около корема,бяха малко на брой-около 3,4 .
С течение на времето започнаха да излизат нови и нови ..и така до ония ден вече са по гърдите,корема,гърбъ и вратъ :roll: .на пръв поглед старите минават,но излизат нови. От време на време ме сърбят.Сутрин са доста зачервени ,а вечер изсветляшат а кожата е като напукана и суха...Живея в Холандия и нямам възможност да посетя доктор,но разполагам с оксикорт ,елоком и алергозан,но не смея да ги ползвам на своя глава.
Направила сам и няколко снимки за допълнителна помощ,но не ми позволява да ги кача,понеже съм новорегистрирана.Мога да ги пратя на лично саобщение.
Моля дайте ми съвет ще съм ви много благодарна![/quote
Здравей,пише ти Галя,но не сън лекар.Като чета,какво описваш,много ми прилича на розов лишей,от който аз страдах преди няколко дни.Имаш ли 1 по-голямо от останалите петна?

ivanka86
Posts: 3
Joined: Fri Jan 08, 2010 8:27 pm
Location: AMSTERDAM-NEDERLANDS
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby ivanka86 » Thu Jan 14, 2010 1:47 am

Здравей Галя.Благодаря за вниманието.Както съм описала първо се появиха 3-4 петна, едно от което беше доста голямо.След първата седмица то изсахна,но излязоха нови с по-малък размер.Белега от голямото все още стои.Ако има нещо да споделиш пиши.Благодаря предварително.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Thu Jan 14, 2010 7:01 pm

Галя, съвети от немедицински лица в този форум са забранени!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests