Плащам здравна осигуровка, но не я ползвам

Ние питаме, НЗОК отговаря
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Mon May 12, 2008 7:16 pm

Аз съм здравно осигурена от както се помня не съм работила на друго место освен от това в което съм момента. В момента здравната осигуровка се ползва ден за ден. т.е. аз си плащам но след като не мога да я ползвам някой друг за месеца я ползва. Защо здравната книжка няма стойност.
В момента иман колега който е парменентно болен, ползва всички превилегии /болен здрав носи/. Гарантирано ли ми е че в момента когато аз имам нужда ще се ползвам от услугите на здравната каса. Пример половин час преди работа мога да отида на лекар който е специалист по мойто заболяване но той ми казва че трябва да имам направление. Не че не мога да си го взема от джипито но това означава да ми отнеме още толкова време за да си очигоря достъп и т.н. Изследванията по същия начин се връщат при джипито имам му доверие но дали той е най- добрия специалист. Защо като учат имат толкова много професии. Защо са ни тези здравни книжки ако са пълни с здравни осигуровки да се лутаме в един омагьосън кръг. Когато стане нужда от бъ

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

z

Postby ZdraveiGP » Wed Jun 11, 2008 10:50 pm

Госпожо,
Аз ви предлагам със същия хъс да вземете да седнете и да завършите една медицина - само 7 годинки и около 60-80 хиляди лева. Така и така явно сами си поставяте диагнозите, сами си определяте при кой специалист трябва да отидете и т.н....даже ви предлагам първо да минавате и през някоя лаборатория, че да си пуснете и по някое изследване - така ще спестите още повече време/контакта с лекар, па макар и "простото" ДжиПи, на което иначе имате "страшно доверие", явно е "изгубено" време/
След това направо да седнете и да почетете за терапия в нета - и без друго в БГ аптеките всичко дават без рецепта и сте готова, кво ще се занимавате с ДжиПи-та и тем подобни. Ама преди всичко, да вземете да се консултирате и с комшийката от третия в ляво - тя със сигурност ви вдъхва повече респект от който и да било "лекар".
Повярвайте ми,
Вие си ЗАСЛУЖАВАТЕ здравното обслужване - точно такова, какво е в момента!
успеххх
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Национална здравноосигурителна каса”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests