Клинични пътеки - проверка?

Ние питаме, НЗОК отговаря
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
пациент
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Клинични пътеки - проверка?

Postby пациент » Wed Mar 05, 2008 6:52 pm

През ноември ми правиха операция в "Пирогов"(доста неуспешна), не получих епикриза и никакви документи. Имам съмнения, че са ме водили в болницата с друга диагноза, за да ползват други клинични пътеки.
Къде и как мога да проверя това?

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Mar 16, 2008 3:21 pm

Лечебното заведение е длъжно да Ви издаде епикриза. Неприятното е, че хирургът трябва едновременно да е в операционната и в същото време да пише епикриза, което пък води до забавяне на последната. Трудно ми е да си представя, че дори с известно закъснение няма да си получите епикризата. Колкото до клиничните пътеки, според мен колегите са се считали ощетени до момента и сега се опитват да си наваксат. Без да правят сметка, че така системата ще гръмне. Историческите данни сочат, че така станало с планетата Мелмак, когато всички в един момент си включили сешоарите.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Национална здравноосигурителна каса”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 148 guests